چگونگی نابود کردن شوهر!

آیا میخواهید شوهرتون رو نابود کنید؟

آیا می خواهید شوهرتون رو در آستانه دیوانه شدن قرار دهید؟

شما باید توانایی مدیریت چگونگی ها و باید و نبایدهای زندگی را از او بگیرید و سفت و سخت به مدیریت زندگی بچسبید البته با روشهایی که ما در اینجا به شما توصیه میکنیم بهتر به هدفتون میرسید در طول روز بصورت چندین بار به شوهرتان زنگ بزنید نابسامانی های زندگی را به یادش بیاورید

.

 پشت سرهم سرش غر بزنید,یک لیست بلند بالا برای آشپزخانه و احتیاجات زندگی به او بدهید تا بعد از اتمام کارش اونها رو تهیه کنه. و اگر فرصت کردید در طول روز به محل کارش سری بزنید و به صورت غیر مستقیم به همکارانش بفهمانید که کدامتون رییس هستید.

.

زیاد پول خرج کنید همچنین اسراف در خرید یادتون نره! مهمانی های آنچنانی برگزار کنید که بسیار پر هزینه باشد. با این کار هم پول شوهرتان را هدر داده اید و هم خودتان بسیار خوش می گذرانید . تمام نقطه ضعف هایش را شناسایی کنید تا در زمان لازم مانند اهرم از آنها استفاده کنید. همکارانش را مهمان کنید و در این مهمانی ها بیش از حد زیاده روی کنید درست در این زمان مثلا به شوخی نقطه ضعف های شوهرتان را برای همکارانش تعریف کنید و با هم بخندید. شما با این کار ارزش شوهرتان را که به آن لطمه وارد کردید را به رخ همکارانش می کشید .

.

از میزان حقوقش اعتراض کنید و مدام بهش بگید که کاری که انجام میده خیلی بیشتر از میزان حقوقیه که بدست میاره. دخالت های بیجا در کارهایش رو به حد اکثر برسونید بصورت غیر مستقیم به او بفهمانید که ستون خانواده شمایید و مدیریت همه چیز بدست شماست! بیچاره ترجیح میده بیشتر در شرکت بمونه تا اینکه خونه بیاد.

.

یک زن نق نقو باشید. باید بهش بفمونید که شما از همه چیزی براش مهم ترید. زمانهایی که ماموریت میره یا اضافه کاری میکنه داد و هوار راه بندازید و گریه کنید تا بفهمد قبل از هر کاری باید احتیاجات شما را برطرف کرده و بیشتر به شما توجه کند و بعد به کارهای اداریش برسد

در هر مکان یا زمانی احساس کردید که شوهرتون داره در کاری به موفقیت میرسه سریع وارد عمل شده و این شانس را ازش بگیرید.

.

در مهمانی های اداری با همسر مدیر یا همکار شوهرتون بدرفتاری کنید. و در طول مهمانی فقط از دشمنی همسرتون با همکارانش صحبت کنید و بهشون بگید که شوهرتون مرتب پشت سرشون غیبت میکنه!

با تمام کارهایی که در این مقاله به اونها پرداخته شده شما نه تنها باعث می شوید که شرکت یا اداره شوهرتان از هم بپاشد و به هدف خود برسید بلکه بزودی و به راحتی شوهرتان شما را طلاق داده و زندگی شما نیز محو و نابود میشه و فرزندانتون ولگرد یا کارتن خواب میشن!

منبع: سایت ایران آموزش

 

 

 

 

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *